Sektory
Abilità utilizzate individualmente

Dávkovací řešení pro Váš obor

Technologie tvořená požadavky jednotlivých průmyslů

DOPAG je spolehlivý a kompetentní partner, když se jedná o dávkovací a směšovací technologie. Přístroje a komponenty DOPAG nalezente v mnoha odvětvích hlavně tam, kde se zpracovávají a aplikují vícesložkové polymery či jednosložkové hmoty jako jsou lepidla, maziva a oleje.

Produkty DOPAG podléhají nejvyšším normám kvality a jsou tak zárukou maximální preciznosti i opakovatelnosti výsledků i ve vysoce automatizovaném výrobním procesu.

Rádi Vám poradíme

Ing. Markéta Pourová Technical Quotation Manager
+420 777 762 161
Zaslat dotaz

Přehled našich sektorů

 1. Na základě nejnáročnějších požadavků automobilového průmyslu jsme vyvinuli speciální produktovou linii "lubriLine",která cílí na nášení a dávkování lubrikantů.

 2. Ke zhotovení rotorového listu je třeba několik druhů dávkovacích aplikací. DOPAG nabízí široké portfolio produktů, které nabídnou řešení všech potřeb při výrobě.

 3. Na naše speciálně vyvinuté, vysokoprecizní dávkovací a směšovací systémy sázejí výrobci letadel již několik desetiletí, především při výrobě kompozitů.

 4. Postranní stěny, kokpity a okenní výplně: dávkovací a směšovací systémy DOPAG dokáží efektivně zpracovávat vysokozátěžová lepidla pro optimální spojení všech komponentů.

 5. Inovativní výrobní metody a zavedení nových materiálových kombinací si vyžadují individuální a automatizované procesy – DOPAG nabízí řešení pro dosažení optimálních výsledků.

 6. Lepení se stalo již standardní metodou spojování stavebních prvků. Dávkovací a směšovací systémy DOPAG bezproblémově spojí i rozdílné povrchy či materiály.

 7. Pro okenní a fasádní konstrukce se využívají různé aplikace, převažuje především ruční nanášení. Kromě dávkovací a směšovací technologie tak DOPAG pro tuto specializaci nabízí i rozsáhlý výběr příslušenství.

 8. Při výrobě LED světel se dbá prioritně na přesnost a spolehlivost. Dávkovací a směšovací přístroje DOPAG dokáží zaručit bezchybné výsledky s dlouhou životností výrobků.
 9. Výrobcům používající polyuretany, epoxidové pryskyřice a silikony v produkci elektro - elektronických výrobků nabízí DOPAG vysoce precizní systémy pro zpracování uvedených materiálů.

 10. Nabízíme standardizované  dávkovací technologi pro výrobu bateriís a další aplikace v odvětví elektromobility.
 11. DOPAG nabízí dávkovací a směšovací technologii pro zpracování tepelně vodivých materiálů pro baterie do elektromobilů a ostatních výrobků.