Aplikace
Přesné zpracování a přesná aplikace

Dávkovací a směšovací systémy pro Vaši aplikaci

Individualizovaná řešení pro dávkování lepidel, maziv, těsnících a zalévacích hmot

S každým zpracovávaným materiálem jsou spojeny jiné požadavky na dávkovací a míchací vybavení. DOPAG nabízí individualizovaná řešení a zaručuje tak precizní zpracování a přesnou aplikaci.

 

 

Rádi Vám poradíme

Ing. Markéta Pourová Technical Quotation Manager
+420 777 762 161
Zaslat dotaz

Přehled aplikací

  1. Ozubená kola, opěrky hlav, zámky nebo pouhá ložiska - vše musí být dobře promazáno. DOPAG nabízí optimální dávkovací systém pro všechny tyto a podobné aplikace.

  2. Lepení a utěsňování je stále populárnější metodou nešroubovaného spojování komponentů. Se systémy od DOPAG se dávkuje spolehlivě a přesně.

  3. Při zalévání se používají silikonové, polyuretanové nebo epoxidové pryskyřice v tekuté formě. DOPAG nabízí různé dávkovací a míchací systémy do výrobních procesů.

  4. Společnost DOPAG nabízí spolehlivá řešení pro výrobu komponent z kompozitů vyztužených vláknem, například RTM, navíjení kompozitních vláken, infuze, pultruze atd.

  5. Poptávka po silikonových výrobcích zhotovených vstřikem tekutého silikonu se neustále zvyšuje. DOPAG pro tuto metodu zpracování speciálně vyvinul dávkovací a míchací systém silcomix.

  6. Řada dynamicLine a nová dynamická směšovací hlava od DOPAG představují efektivní řešení  pro veškeré utěsňovací aplikace.

  7. Technologie 3D tisku, ať už metodou SLA nebo DLP, vyžaduje přesné zpracování dvousložkového materiálu. DOPAG pro tuto aplikaci vyvinul speciální dávkovací systém.
  8. DOPAG nabízí speciálně vyvinuté systémy pro dávkování tepelně vodivých materiálů jako jsou gap fillery, lepidla a tmely nebo zalévací hmoty.