Potting

Zalévání do epoxidových, silikonových a PU pryskyřic

Specializujeme se na trvalou ochranu komponent

Smartphony, LED světla, auta - všechny tyto předměty hrají důležitou roli v našich každodenních životech a zároveň v sobě skrývají vysoce sofistikovanou technologii. V každém z nich bychom našli pryskyřice, které navenek není vidět, ale přesto jsou nepostradatelné k tomu, aby daný předmět fungoval. Zalévání je metodou zpracování tekutých silikonových, polyuretanových či epoxidových pryskyřic a používá se k vyplnění prostoru mezi elektronickými komponenty a jejich zakrytí tak, aby byl komponent chráněn před otřesy, prachem a vlhkostí. To vše značně napomáhá k tomu, aby byla životnost komponentu maximálně prodloužena. Proto je preciznost dávkovacích a míchacích systémů při zalévání obzvlášť důležitá.

Systémy DOPAG splňují všechny požadavky na přesné míchání, dávkování a nanášení pryskyřic a jsou vždy upravené přesně na míru individuálním potřebám každého zákazníka.

Rádi Vám poradíme

Jan Nožička General Manager
+420 602 426 833
Zaslat dotaz

Systémy na zalévání

 1. Dynamická míchací hlava

  Dynamická míchací hlava
  Dynamická směšovací hlava s novou ventilovou technologií, vyvinutá pro směšování reakčních polymerů s nízkou až vysokou viskozitou. Vhodná pro nanášení PUR pěny a lepící, utěsňovací a zalévací aplikace.
 2. economix

  economix

  Systémy řady economix jsou kompaktní, bezředidlové a pneumaticky ovládané systémy s pístovými čerpadly.

 3. eldomix

  eldomix

  Systémy řady eldomix 100/600 jsou bezproplachové, kompaktní dávkovací systémy se zubovým čerpadlem.

 4. evomix DF

  evomix DF

  Evomix DF spolehlivě zpracuje dvoukomponentní polyuretany v zalévacích aplikacích.

 5. variomix

  variomix

  Systémy řady variomix jsou kompaktní, pneumaticky nebo hydraulicky ovládané a bezředidlové dávkovací a míchací systémy s pístovými čerpadly.

 6. vectomix

  vectomix

  Vectomix je systém pro zpracování vícesložkových médií.